Увага! Оголошено конкурс з розробки програмного забезпечення для складання фінансової звітності у форматі iXBRL

DAI Global LLC, виконавець Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує конкурс серед кваліфікованих IT компаній з розробки програмного забезпечення для складання фінансової звітності у форматі iXBRL.

Тендерний пакет документів можна завантажити за посиланням нижче.

Запитання можна надіслати до 18:00 за київським часом 18 грудня 2019 року на електронну адресу: ProcurementFST@dai.com.

Пропозиції мають бути подані до 18:00 за київським часом 30 грудня 2019 року на адресу: ProcurementFSTInbox@dai.com. Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу!

Кінцевий термін та електронна адреса для запитань відрізняються від кінцевого терміну та електронної адреси для подання пропозицій.

Проєкт «Трансформація фінансового сектору» – це чотирирічна програма (з жовтня 2016 р. по грудень 2020 р.), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується компанією DAI Global LLC (DAI).

Мета Проєкту – перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства усіх розмірів та слугує потребам громадян. Проєкт буде підтримувати реформування фінансового сектору в Україні та надаватиме допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для сприяння їх більш активній участі у фінансовій діяльності.

Завантажити DAI Оголошення про прийом пропозицій – ПЗ для складання фінзвітності iXBRL