Складання фінансової звітності в форматі iXBRL здійснюється за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Суб’єкти звітування можуть використовувати безкоштовний програмний продукт iXBRL Tool, розроблений проектом EU-FINSTAR на основі iXBRL та Microsoft Excel для створення та валідації (перевірки) фінансової звітності у форматі iXBRL, складеної з використанням Таксономії звітності UA XBRL МСФЗ.

Поточна версія iXBRL Tool передбачена виключно для складання фінансової звітності в форматі iXBRL відповідно до Таксономії UA МСФЗ XBRL 2018 та не може використовуватись для складання іншої звітності.

Застосування iXBRL Tool не є обов’язковим і суб’єкт звітування за бажанням може використовувати власне програмне забезпечення або програмне забезпечення, придбане у стороннього розробника.

Звертаємо увагу суб’єктів звітування, що програмне забезпечення iXBRL Tool перебуває на стадії тестування, тому воно може містити помилки або працювати некоректно. У разі виявлення помилок чи нестабільної роботи iXBRL Tool просимо вас надсилати дану інформацію на електрону адресу support@frs.gov.ua.

Програмне забезпечення для суб’єктів господарювання окрім банків та страхових компаній

Програмне забезпечення для банків

Програмне забезпечення для страхових компаній

Інструкція з використання iXBRL Tool
Завантажити